מקיטה – Makita-טכנולוגיה מתקדמת עם כלי העבודה החזקים בשוק


חברת מקיטה היא חברת ענק שמומחית כבר שנים של ייצור כלי עבודה מכל הסוגים, החל ממברגות ומקדחות ועד למשחזות. החברה הוקמה בשנת 1915 ומאז היא הפכה לאחת מן החברות המובילות בעולם בתחום כלי העבודה. החברה הוקמה ביפן והתרחבה כיום לייצר גם במדינות נוספות כמו ארה”ב, סין ועוד. זוהי החברה שהמציאה את סוללות הליתיום – יונים, שייחודיות בקלות המשקל שלהן וביכולתן לתת הספק חשמלי רב לאורך זמן. כלי העבודה הנטענים שהחברה מייצרת הם מהחזקים בשוק, ומאפשרים עבודה עם סוללות שמחזיקות מעמד שעות רבות, יותר מכל חברה אחרת.

אילו כלי עבודה של חברת מקיטה הינם מומלצים במיוחד?


החברה מייצרת שלל של כלי עבודה לשימושים מקצועיים וביתיים. יש כמה סוגי כלים המיוצרים על ידי מקיטה שידועים במיוחד באיכותם:

  • מברגה – החברה היא מהידועות והטובות בעולם בייצור מברגות. המברגות של החברה הן ניידות, נוחות לאחיזה ובעלות עמידות גבוהה לעומסים גדולים במיוחד. החברה מייצרת מברגה הפועלת עם קלאץ’, וגם מברגה מסוג אימפקט. אלו הן שתי טכנולוגיות שמתאימות לשימושים מעט שונים. לא משנה מהו הצורך שלכם, בחירה במברגה של חברת מקיטה תהיה בחירה מצוינת.
  • מסור – אם ברצונכם בקניית מסור, הן לצורכי עבודה מקצועית והן עבור חובבנים, בחרו בחברת מקיטה. החברה מייצרת מסורים חשמליים, אשר מאפשר חיסכון באנרגיה ויכולת הפעלה פשוטה ביותר וגם כאלו המונעים בבנזין אשר להם עוצמה גבוהה במיוחד. כל מסור של חברת מקיטה מתוכנן בקפידה על מנת לספק הן בטיחות והן נוחות בעבודה.
  • גנרטור – הגנרטור הוא מכשיר חשוב ביותר עבור אספקת חשמל במקומות בהם אין אותו. כל גנרטור המיוצר על ידי חברת מקיטה ניחן ביעילות אנרגטית גבוהה ביותר ויכול לספק חשמל למשך שעות רבות מאוד. תוכלו לבחור בגנרטור עם הספקים שונים, החל מ1650 ואט ועד ל5500 ואט. החברה מקפידה על כך שהשימוש בהם יהיה קל ונוח, ושהרעש שלהם יהיה מינימלי ככל האפשר.
  • משחזת – זהו כלי עבודה בסיסי בכל סוג של עבודה המתבצעת עם חומרים קשיחים כמו מתכת, אבן ובטון. המשחזת מאפשר לחתוך, להשחיז ולשייף חומרים אלה. כאשר בוחרים במשחזת, הבטיחות בה הוא הדבר החשוב ביותר, ועל כך יש הקפדה יתרה במקיטה. כל משחזת שמקיטה מייצרת עשויה על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בעולם כלי העבודה, עם אחיזה ארגונומית ומערכות כיוונון מתקדמות.

איך בוחרים כלי עבודה ?

המגוון של כלי העבודה שמקיטה מייצרת הוא ללא ספק גדול מאוד, ובזכות כך כל אחד יכול לבחור את הכלי שמתאים לו לפי אופי העבודה והחומרים שעוסקים איתם. בבחירת הכלי, חשוב לשקול אלמנטים כמו כושר העבודה הרצוי, נוחות האחיזה, גודל הכלי וכולי – והמחיר עשוי להשתנות לפי דברים אלו. אם בחרתם בחברת מקיטה, אתם תזכו למצוא כלי עבודה שמת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *